Практичні уроки

UKRAINIAN TRANSPORT SCHOOL пропонує практичні уроки водіння автопотяга (тягача з напівпричепом). Наш перелік вправ побудований за європейською системою. Під час навчання ви відчуєте габарити автопотяга, потренуєтесь рухатись заднім ходом, паралельно паркуватись,
вирівнювати автопотяг в обмеженому просторі, рухатись по вузькому габаритному коридору, відпрацюєте під’їзд під рампу, також є можливість потренуватись водити дорогами загального користування, відпрацювати елемент зчеплення-розчеплення напівпричепа.
Одне заняття відбувається протягом 3 годин. Весь час ви перебуваєте за кермом транспортного засобу, з вами постійно працює інструктор. Заняття проводяться на майданчику закритого типу, також на дорогах загального користування. Перелік вправ формується від найлегшої до найважчої.
Інструктор вам дає завдання – виконання маневру з точки А в точку В. Під час маневру інструктор може давати рекомендації вам. Після прибуття в точку В – інструктор виконує роботу над помилками. Якщо у вас кілька разів почало виходити добре, то переводимо до наступної більш складної вправи. Є можливість складання індивідуального переліку вправ за запитом клієнта.
Пропонуємо підготовку до складання тестів. Заняття проводимо на автомобілях євро-4, марки МАН(автоматична трансмісія) з класичним тентованим напівпричепом.

Чому обирають саме нас:
1. Заняття проводять тільки досвідченні інструктори, з досвідом практичного водіння не менше 10 років, тобто в нас навчають тільки професіонали-практики
2. Найбільший в Києві майданчик для проведення занять, який знаходиться за 5 хв біля метро «Чернігівська»
3. Навчаємо та оцінюємо за Європейською системою, керуємось директивами Євросоюзу.
4. Уроки тільки на технічно справних транспортних засобах
5. Доступна цінова політика + можливість працевлаштування в європейські та українські компанії.
Працюємо щоденно, у суботу та неділю також. З радістю готові відповісти на всі питання, а також записати на заняття у телефонному режимі за номером 066-764-05-87.