Навчання водіїв далекобійників

навчання водіїв далекобійниківНавчання водіїв професії далекобійника – основна мета наших курсів. 4 курси, що надає наша компанія, стануть у нагоді водіям як з досвідом так і без нього.  За період роботи наша компанія зарекомендувала себе як відповідального та надійного партнера. Ми працюємо з корпоративними клієнтами та фізичними особами. Всі заняття проводяться на автомобілях євро-4, марки МАН з автоматичною трансмісією та класичним тентованим напівпричепом.  Своєчасний  технічний огляд, що проходять наші автомобілі, дозволяють їм знаходитися завжди у чудовому стані, що робить кофортним навчання!
Заняття проводяться на майданчику закритого типу так на дорогах загального користування.

Ми пропонуємо наступні курси:

Практичні навчання для водіїв фур

UKRAINIAN TRANSPORT SCHOOL пропонує практичні уроки водіння автопотяга (тягача з напівпричепом). Перелік наших вправ побудований за європейською системою. Під час навчання ви відчуєте габарити автопотяга:

 • потренуєтесь рухатись заднім ходом;
 • паралельно паркувати та вирівнювати автопотяг в обмеженому просторі;
 • рухатись по вузькому габаритному коридору;
 • відпрацюєте під’їзд під рампу
 • відпрацювати елемент зчеплення-розчеплення напівпричепа.
 • також є можливість потренуватись водити дорогами загального користування.

Одне заняття триває 3 години. Весь час ви перебуваєте за кермом транспортного засобу, з вами постійно працює інструктор. Заняття проводяться на майданчику закритого типу, також на дорогах загального користування. Перелік вправ побудований від найлегшої до найважчої.
Інструктор вам дає завдання – виконання маневру з точки А в точку В. Під час маневру інструктор може давати рекомендації вам. Після прибуття в точку В – виконуєте роботу над помилками. Якщо у вас кілька разів почало виходити добре, то переводимо до наступної більш складної вправи. Є можливість складання індивідуального переліку вправ за запитом клієнта.
Пропонуємо підготовку до складання тестів. Навчання водіїв проводимо на автомобілях євро-4 марки МАН з автоматичною трансмісією та класичним тентованим напівпричепом.

Курс теорії

навчання водіїв далекобійників - курс теорії

Спеціалізований теоретичний курс для роботи в Європі. На заняттях розглядаються тільки ті питання, які треба для роботи по європейських дорогах. Навчання проводяться у невеликій групі (4-5 осіб) в інтерактивній формі : інструктор подає матеріал, а згодом тестує аудиторію на засвоєння матеріалу, відповідає на питання учнів. Заняття проходять у комфортній аудиторії протягом 6 годин з невеликими перервами для відпочинку.

Блоки питань, які виносять для вивчення:

 • Режим праці та відпочинку(все що необхідно для роботи з цифровим тахографом)
 • Кріплення вантажів
 • Навігаційні система та робота з ними
 • Заповнення накладних
 • Оплата доріг
 • Будова та дрібний ремонт транспортних засобів
 • Документообіг

Поглиблений курс “Теорія та практика” для водія-далекобійника

курси водіїв далекобійників в києвіуроки водіння на фурі

Наша компанія пропонує два варіанти курсу “практика+теорія”. Це так названі довгий та короткий курс.

 • Короткий курс навчання триває 2 дні. Включає один день індивідуального практичного заняття з їзди на автопотязі, другий день — теоретичне заняття в групі. Загальний час курсу — 6 годин (по три на кожний етап).
 • Довгий курс  тривалістю 18 годин включає в ссебе 6 годин теоретичних занять,  та 12 годин практичного навчання водінню фури. Для кращого засвоєння матеріалу навчання проводяться протягом 6 днів.

Якщо з жодних, запропонованих нами, варінтів не підходять Вам – ми згодні обговорити та розробити індивідуальний курс, який буде орієнтований саме на Ваші потреби! Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тож не соромтесь — телефонуйте 066-764-05-87 і ми запишемо Вас на навчання або підберемо індивідуальний курс водіння.