Уроки водіння тягача з напівпричепом

Пропонуємо індивідуальні практичні уроки на тягачі з напівпричепом (категорія СЕ), в народі так званій фурі. Програма занять побудована на основі європейського досвіду навчання водіїв професіоналів та відповідає Директиві 2003/59 ЄС куди входять такі складові:

 • відчуття габаритів транспортного засобу;
 • рух заднім ходом з різних позицій (по прямій, з кутів 45, 60 та 90 градусів, з правого та лівого боку);
 • напівзмійки з правого та лівого боку, паралельне паркування;
 • зчеплення та розчеплення тягача з напівпричепом;
 • їзда по місту (за умови, що інструктор погодив цей елемент навчання).

Стандартно одне заняття триває три години, проводиться індивідуально для кожного. Весь час учень знаходиться за кермом транспортного засобу, інструктор – поряд.

Перелік вправ розпочинається від найлегшої і закінчується найважчими. Коли в учня добре виходить кілька разів виконати вправу – розпочинаємо відпрацьовувати наступну, більш важку.  Одне трьохгодинне заняття коштує 2400грн.

Навчання водіїв далекобійників

навчання водіїв далекобійниківНавчання водіїв професії далекобійника – основна мета наших курсів. 4 курси, що надає наша компанія, стануть у нагоді водіям як з досвідом так і без нього.  За період роботи наша компанія зарекомендувала себе як відповідального та надійного партнера. Ми працюємо з корпоративними клієнтами та фізичними особами. Всі заняття проводяться на автомобілях євро-4, марки МАН з автоматичною трансмісією та класичним тентованим напівпричепом.  Своєчасний  технічний огляд, що проходять наші автомобілі, дозволяють їм знаходитися завжди у чудовому стані, що робить кофортним навчання!
Заняття проводяться на майданчику закритого типу так на дорогах загального користування.

Ми пропонуємо наступні курси водіїв далекобійників :

Курс теорії

навчання водіїв далекобійників - курс теорії

Спеціалізований теоретичний курс для роботи в Європі. На заняттях розглядаються тільки ті питання, які треба для роботи по європейських дорогах. Навчання проводяться у невеликій групі (4-5 осіб) в інтерактивній формі : інструктор подає матеріал, а згодом тестує аудиторію на засвоєння матеріалу, відповідає на питання учнів. Заняття проходять у комфортній аудиторії протягом 6 годин з невеликими перервами для відпочинку.

Блоки питань, які виносять для вивчення:

 • Режим праці та відпочинку(все що необхідно для роботи з цифровим тахографом)
 • Кріплення вантажів
 • Навігаційні система та робота з ними
 • Заповнення накладних
 • Оплата доріг
 • Будова та дрібний ремонт транспортних засобів
 • Документообіг

Поглиблений курс “Теорія та практика” для водія-далекобійника

курси водіїв далекобійників в києвіуроки водіння на фурі

Наша компанія пропонує два варіанти курсу “практика+теорія”. Це так названі довгий та короткий курс.

 • Короткий курс навчання триває 2 дні. Включає один день індивідуального практичного заняття з їзди на автопотязі, другий день — теоретичне заняття в групі. Загальний час курсу — 6 годин (по три на кожний етап).
 • Довгий курс  тривалістю 18 годин включає в ссебе 6 годин теоретичних занять,  та 12 годин практичного навчання водінню фури. Для кращого засвоєння матеріалу навчання проводяться протягом 6 днів.

Якщо з жодних, запропонованих нами, варінтів не підходять Вам – ми згодні обговорити та розробити індивідуальний курс, який буде орієнтований саме на Ваші потреби! Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тож не соромтесь — телефонуйте і ми запишемо Вас на навчання або підберемо індивідуальний курс водіння.

Наші контакти та адреса:

+38 (066) 764-05-87

м. Київ, вул. Гната Хоткевича 36