Працевлаштування

UKRAINIAN TRANSPORT SCHOOL пропонує працевлаштування у провідні європейські компанії Європи та України. Всі компанії, які виступають працедавцями порядні, офіційно підписують договір, в сроки виплачують заробітню плату. Наша копанія гарантує чесність та гарне ставлення тих, до кого ми працевлаштовуємо. Вам надається особистий менеджер від UTS, якій допоможе вирішити будь-які конфліктні ситуації з роботодавцем протягом всього періоду роботи.
У європейські компанії працевлаштовуємо як з досвідом роботи водієм категорії СЕ, так і без досвіду. Якщо у вас нема досвіду по категорії СЕ передбачене стажування, яке оплачується роботодавцем. Маємо постійні контракти у країни Європи: Литва, Латвія, Польща, Угорщина.
Заробітна плата здебільшого поденна, в місяць всього виходить в районі 2000євро. Тривалість каденції залежить від роботодавця – в середньому 6 тижнів робочих, 2 тижні вихідних. Автомобілі нові, в наших основних партнерів автопарк складається тільки з автомобілів класу євро-6, яким не більше 3 років.
В українських компаніях можливі рейси як по Україна, так і закордон. Готові також приймати на роботу водіїв без досвіду роботи, але з бажанням навчатись та заробляти. Стажування оплачується роботодавцем. Рівень заробітної плати в українських компаніях – 20000-30000 грн. Графік роботи договірний. Автопарк у наших партнерів складається із технічно справних автопотягів стандартну євро-5, є всіх є власні СТО, де обслуговуються машини.

Супер пропозиція для тих хто хоче працевлаштуватись водієм без досвіду:
Роботодавець оплачує навчання в нашій школі: теоретичну і практичну частину. Після навчання ви здаєте тест у роботодавця і вас направляють на стажування, яке також оплачується роботодавцем(в перший місяць до 800євро). Після стажування вас приймають на постійне місце роботи (заробітна плата в місяць до 2000євро). Роботодавець допомагає з оформленням документів: 95код, віза(дає запрошення на роботу), коли вас прийнято на постійне місце роботи – вам оформляють «вид на жительство» в Латвії. В компанії 1500 автомобілів, класу євро-6, яким не більше 3 років, російськомовні логісти, є своя база, де обслуговується техніка, гарне відношення до водіїв. Рейси по Європі, все відповідно до законодавства: ніяких незаконних вантажів чи порушення порядку роботи та відпочинку. Офіційне працевлаштування і заробітна плата. Наша компанія допоможе з оформленням необхідних документів в Україні.