Довгий курс

Довгий курс відбувається протягом тижня. Два дні віддбувається теоретична частина курсу, чотири дні – практична частина.
Практична частина курсу триває 12 годин, під час якої ви відчуєте габарити автопотяга, потренуєтесь рухатись заднім ходом, паралельно паркуватись, вирівнювати автопотяг в обмеженому просторі, рухатись по вузькому габаритному коридору, відпрацюєте під’їзд під рампу, потренуватись водити дорогами загального користування, відпрацюєте елемент зчеплення-розчеплення напівпричепа. Весь час ви перебуваєте за кермом транспортного засобу, з вами постійно працює інструктор. Заняття проводяться на майданчику закритого типу, також на дорогах загального користування. Перелік вправ формується від найлегшої до найважчої.
Інструктор вам дає завдання – виконання маневру з точки А в точку В. Під час маневру інструктор може давати рекомендації. Після прибуття в точку В – інструктор виконує роботу над помилками.
Якщо у вас кілька разів почало виходити добре, то переводимо до наступної більш складну вправу.
Заняття проводимо на автомобілях євро-4, марки МАН(автоматична трансмісія) з класичним тентованим напівпричепом.

Всього теоретична частина триває 12 години, розглядаються тільки ті питання, які треба для роботи по європейських дорогах, проводиться в невеликій групі(4-5 осіб), форма уроків інтерактивна: інструктор розповідає матеріал, задає питання аудиторії для засвоєння матеріалу, також з радістю відповідає на питання учнів. Займаємось у комфортній аудиторії протягом 6 годин з невеликими перервами для відпочинку. Блоки питань, які виносять для вивчення:
– Режим праці та відпочинку(все що необхідно для роботи з цифровим тахографом)
– Кріплення вантажів
– Навігаційні система та робота з ними
– Заповнення накладних
– Оплата доріг
– Будова та мілкий ремонт транспортних засобів
– Документообіг
З радістю відповімо на всі ваші питання та запишемо на навчання за телефоном 066-764-05-87